Yonca Lodi, Üzerinde Titizlikle Çalıştığı Yepyeni Albümü “Fazla Aşk” I Bir Yıllık Bir Repertuvar ve Stüdyo Süreci İle Hazırladı.

On Şarkıdan Oluşan “Fazla Aşk”, 8 Yeni Şarkının Yanı Sıra Yonca Lodi’nin Geçtiğimiz Yıl Yayımladığı Teklisi “Mühür” İle  “Enbe Orkestrası 2018” Albümünde Yorumladığı “Hepsi Geçecek”İn De İçinde Olduğu, Müzikseverlerin Arşivlerine Girecek Bir Albüm.  

Müzik Direktörlüğünü Alper Atakan’ın Yaptığı Yonca Lodi’nin “Fazla Aşk” İsimli Albümünde Geniş Bir Ekip Çalışması Yapıldı. 

Söz Yazarı Ve Besteci Olarak Sezen Aksu, Sibel Algan, İlker Bayraktar, Murat Güneş, Alper Atakan, Murat Sağır, Hakan Demirtaş Ve 

Zeki Güner İle Çalışan Yonca Lodi Yine Ömürlük Şarkılar Yorumladı.

Yonca Lodi, Albümünün Tüm Kayıtları İçin “Alper Atakan Studio”, “Kaya Müzik” Ve “Stüdyo Lonca” Stüdyolarında Çalışırken, Birbirinden Değerli Müzisyenlerin Enstrümanları İle Hayat Verdiği Şarkıların Mixlerinde Özgür Yurtoğlu Ve Emre Kıral, Masteringlerinde İse Emre Kıral’ın İmzaları Yer Almakta.

“Fazla Aşk” In Fotoğraf Çekimi İçin Esra Başıbüyük’ün Sanat Yönetmenliğinde Ve Özgür Yüksel’in Stil Danışmanlığında 

Tayfun Çetinkaya’nın Objektifinin Karşısına Geçen Yonca Lodi Ve Ekibi Albümün Ruhuna Yakışan Birbirinden Farklı Kareler Yaratırken, 

Albümün Görsel Tasarımı İse Onur Özışık Tarafından Yapıldı. 

Albümden İlk Video Klip İse Söz Ve Müziği Zeki Güner’e Ait  “Sevişmeler Hariç”E Çekildi. Yonca Lodi “Fazla Aşk”In Öne Çıkan Şarkılarından

“Sevişmeler Hariç” İçin Video Klibi İçin Murat Joker Yönetmenliğinde Kamera Karşısına Geçti. Çengelköy Park Evleri’nde Çekilen Video Klipte 

Yonca Lodi’ye Aynı Zamanda Aynı Sahneyi De Paylaştığı Vokalisti Günay Narlı Eşlik Etti. 

Yonca Lodi, ” Kendimizi Unutmaya Alışık Yaşarken, Fazla Sevdiğimiz İçin Yaşadığımız Hüsran…

Bir Madalya Gibi Taşıdığımız Hayal Kırıklıkları… Hiç Mi Akıllanmaz İnsan, Aldığı Dersleri Aldığı Yeni Nefeslerde Unutur Mu?
Şefkati Önce Kendimize Duymayı, Önce Kendi Elimizden Tutmayı Öğrenseydik Farklılaşırdı Hayatlarımız. Ama Biz Hep Başkalarını Çok Sevdik. 

Fazla Aşklarda Kaybolduk, Doğru Yola Çıkmayı Hep Erteledik. O Büyük Bilge Kadını Dinlemeliydik Oysa… “Farkındayım, Bu Kızı Yeniden Büyütmeliyim” 

Deyip Baştan Başlamalıydık…” Diyerek Kendi “Fazla Aşk”Inı Anlattı.