Müzik Sektörüne Kazandırdığı Hit Şarkılarla Kalbimizdeki Yerini Ve Değerini Her Geçen Gün Daha Da Arttıran Özgün, Hayranlarını Çok Heyecanlandıracak ”Aşık” İsimli Yeni Şarkısını Sevenleriyle Buluşturdu. Sadece Arkadaşız, Şeytan Ve İstiklal Gibi Dillerden Düşmeyen Ve Uzun Süre Listelerde Üst Sıralarda Yerini Koruyan Şarkılarının Yanına Bir Yenisini Ekleyen Sanatçı, Aşık İsimli Güçlü Ve Enerji Dolu Şarkısıyla Dinleyicilerin Karşısına Çıkıyor.

Şarkının Söz Ve Müziği Sektörün En Başarılı Söz Yazarlarından Murat Güneş’e, Düzenlemesi Tolga Kılıç’a Ve Mix&Mastering’i Özgür Yurtoğlu’na Ait. Kusursuz, Modern, Sıcak, Kıpır Kıpır Altyapısı Ve Soundu İle Müzikseverlerden Tam Not Alacak Bir Çalışmaya Daha İmza Atan Özgün’ün ”Aşık”ı 2019 Yılının Hit’i Olmaya Hazır.

 Yönetmenliğini Burak Sesli’nin, Görüntü Yönetmenliğini Altuğ Ozan’ın Üstlendiği Yeni Şarkısının Video Klip Çalışmasında Özgün 25 Kişilik Bir Ekip İle Çalıştı. Yaklaşık 14 Saat Süren Klip Çekimleri Ataşehir’de Özel Bir Mekanda Çekildi. Klipte Özgün’ün Klip Kıyafetlerini İse Hatice Gökçe Tasarladı. Klipte Özgün’e Bir Kadın Oyuncu, İki Dansçı Ve Canlı Orkestra Eşlik Etti.