Önceki gün ilk bebeğini kucağına alan güzel oyuncu Müge Boz, sosyal medya hesabından kızı ve eşi Caner Erdeniz ile çektirdiği ilk pozunu paylaştı. Oyuncunun paylaşımına ünlü isimlerden de yorum ve beğeni yağdı.
Başarılı oyuncu Müge Boz, geçtiğimiz Haziran ayından basketbolcu Caner Erdeniz ile evlendi. Evlendikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyuran oyuncu, önceki gün ilk bebeğini kucağına aldı. Hamileliği boyunca bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istemeyen çiftin, Vina adını koydukları bir kızları oldu. Müge Boz, ailece çektirdikleri ilk pozu da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.
Doğumundan günler sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Müge Boz, hastane odasında ailece çektirdikleri fotoğrafı şu notla paylaştı: “İşte Vina’mız da aramıza katılınca… Daha parlak, daha ışıklı oldu ailemiz! İyi ki anne-baba olarak bizi seçtin, aramıza katıldın bir tanem. Yeni hayatımız çok güzel, mutluluk ve sağlıkla dolu olsun canım ailem. Bu süreçte yanımızda olan, tüm ailemize ve arkadaşlarımıza, doktorumuza ve hemşirelere sonsuz teşekkürler.”
“Hastanede bir kutlama, bir ağırlama olmadı. O yüzden canım arkadaşlarım, ‘Bize doğum haber verilmedi, biz çağrılmadık’ diye düşünmesinler lütfen. (Kapıda Vina’nın adı bile yazmıyordu o derece. Hastane ziyaretlerini hiç sevmediğimi bilenler bilir zaten. Telefonu da resmen şu an elime alabildim. Güzel tebrik mesajlarınıza yavaş yavaş cevap vereceğim, özenle. Malum, yeni olan çok şey var şu anda hayatımda. Hepinizi öpüyorum, sevgiler, öpücükler”