Oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İlk kez metroya bindiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. “Çok korkuyorum. Yeraltı kapalı ve hızlı, elim ayağım titriyor” diyen Yeşilmen, sosyal medyada hem ilginç yorumlara maruz kaldı, hem de alay konusu oldu.
İlk kez metroya bindiği anları Instagram hesabının hikayeler bölümünden takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, sosyal medyada alay konusu oldu. Yeşilmen paylaşımında, “Çok korkuyorum. Yeraltı kapalı ve hızlı, elim ayağım titriyor” deyince sosyal medyada hem ilginç yorumlara maruz kaldı.
Adanalı iş insanı Ali Uğur Aktaş’la evliliğinden dolayı İstanbul’daki hayatından vazgeçen Yeliz Yeşilmen, önceki gün yeni şarkısı için İstanbul’a geldi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Yeşilmen’in metrodaki paylaşımı ise hem tepki topladı hem alay konusu oldu.
Yeliz Yeşilmen’in kısa sürede gündem olan paylaşımı, “Gören de balta girmemiş ormanlara, safariye falan gitti sanacak. Alt tarafı metroya bindin ne bu hareketler?” şeklinde yorumlar yaptı.