Tarzı, Tavrı Ve Şarkıları İle Adında Her Zaman Söz Ettiren Son Dönemin En Yenilikçi Ve Yaratıcı İsimlerinden Simge, Başarılı Yükselişini Sürdürüyor. Sözü Ve Müziği Onur Özdemir ve Kendisine Ait Olan Yeni Şarkısını Müzikseverlerin Beğenisine Sunan Simge, ‘As Bayrakları’ İsmindeki Yeni Şarkısıyla Yine İddiasını Ortaya Koyuyor.

Son Yıllarda Yaptığı Şarkılarla Milyonların Kalbini Fetheden Ve Müzik Eleştirmenlerine Göre Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen ‘Den Oluşan “Büyükler Ligi” Ne Adını Yazdıran Simge,        “Mış Mış, Üzülmedin Mi? , Prens & Prenses , Yankı, Ben Bazen , Öpücem, Aşkın Olayım, Ne Zamandır?” Gibi Arka Arkaya Çıkardığı Dinlenme Rekorları Kıran Şarkılarından Sonra Yeni Şarkısı ‘As Bayrakları’ İle Yine Gündem Yaratacak. 

Sözü Onurr’a ve Müziği Onurr İle Beraber Kendisine Ait Olan, Düzenlemesinde Erhan Bayrak İmzalı Yeni Şarkısı “As Bayrakları” İle Yeni Dinlenme Rekorları Kırmaya Hazırlanan Simge, Sadece Sesiyle Değil Yeni İmajıyla Gözlere De Hitap Edecek. “As Bayrakları” İçin Geçtiğimiz Günlerde Gerçekleştirilen Klip Çekimlerini de Tamamlayan Genç Şarkıcı Klibinde Bol Bol Dans Ediyor. Seçkin Süngüç Yönetmenliğinde Çekilen ve 15 Dansçının Eşlik Ettiği Renkli Sahnelerin Olduğu Klip Şarkının Yayınlandı.