Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2014 yılında nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz 9 Ağustos’ta ise anlaşmalı olarak boşanmıştı. Serdar Ortaç’tan eski eşi Chloe Loughnan’a yasak geldi. Serdar Ortaç, sürpriz bir şekilde bitirdiği 5 yıllık evliliğinin ardından konuşmak ve konuşturmak istemiyor. Ayrılıktan 2 ay sonra Serdar Ortaç’tan şok bir halme geldi. Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a konuşma yasağı aldırdı. Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın adı oyuncu Leman Davran ile anılmıştı. Aşk dedikodularını yalanlayan Serdar Ortaç’ın bu çıkışı akıllarda soru işareti bıraktı.
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2014 yılında nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz 9 Ağustos’ta ise anlaşmalı olarak boşanmıştı. Serdar Ortaç’tan eski eşi Chloe Loughnan’a yasak geldi.
Serdar Ortaç, sürpriz bir şekilde bitirdiği 5 yıllık evliliğinin ardından konuşmak ve konuşturmak istemiyor. Ayrılıktan 2 ay sonra Serdar Ortaç’tan şok bir halme geldi. Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a konuşma yasağı aldırdı.
Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile evli kaldığı dönem ve evliliğinde yaşadıklarıyla ilgili olarak konuşamayacak.
Genç model, yasağı delerse 100 bin TL ödeyecek. Aynı şartlar Serdar Ortaç için de geçerli olacak. Ortaç da veriği röportajlarda Chloe ile evliliğinden bahsetmeyecek.
Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın adı oyuncu Leman Davran ile anılmıştı. Aşk dedikodularını yalanlayan Serdar Ortaç’ın bu çıkışı akıllarda soru işareti bıraktı.