Anne olmaya hazırlanan Hazal Kaya, karnı burnunda yeni pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Kaya’nın “Ne güzel bir geceydi” notunu düştüğü paylaşım kısa sürede 542 binin üzerine beğeni aldı ve yorum yağmuruna tutuldu

Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum ve Bizim Hikaye gibi birçok dizide rol alan oyuncu Hazal Kaya, şubat ayında kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ali Atay ile evlenmişti.

5 yıllık beraberliklerini nikah masasına taşıyan çift, geçtiğimiz aylarda anne-baba olacaklarını duyurmuştu.

“TANIŞTIRAYIM; FİKRET ALİ”

İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde hamile fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Kaya, paylaşımına, “Onlar bizi çekmeden ben paylaşayım dedim. Tanıştırayım; Fikret Ali” notunu düşmüştü.

“NE GÜZEL BİR GECEYDİ”

Anne olmaya hazırlanan 8 aylık hamile Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Cinayet Süsü filminin galasına katıldı. Kaya, gecede çekilen karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Kaya’nın “Ne güzel bir geceydi” notunu düştüğü paylaşım kısa sürede 542 binin üzerine beğeni aldı ve yorum yağmuruna tutuldu.

Kaya, 1 Ekim’de 29 yaşına basmıştı. Sosyal medya hesabından duygusal bir yazı yayınlayan Kaya, paylaşımına şu notu düşmüştü:

“HEP ÇOK ŞANSLI HİSSETTİM KENDİMİ

Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim… Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası. Ölümler, hastalıklar, düğünler, doğumlar… “Hayat işte, her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu ama hep çok şanslı hissettim kendimi.

“MUTLULUKLA ÜFLEDİM PASTAMI DÜN”

Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım, ‘İyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım’ dediğim hayat arkadaşım, sevdiğim hep dağ gibi arkamda, sağımda solumdaydılar. Karnımda oğlumun tekmeleriyle, tarif edemediğim bir minnet duygusu, şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün. Bunda senelerdir sevgisiyle, desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var.

“YİNE GÖZLERİM DOLDU MUTLULUKTAN”

İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf, hep söylerim. Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde. Müthiş hediyeleriniz için, oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Artık bi pandamız bile var birlikte, çıldıracağım! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!