Zaman zaman paylaştığı gençlik fotoğraflarıyla gündem olan Haluk Levent, Twitter hesabından, “Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun” ifadeleriyle hem Ramazan Bayramı’nı kutladı hem de eski pozlarından birini yayınladı.

Levent’in takipçilerinin büyük ilgi gösterdiği fotoğraf yaklaşık 55 bin beğeni alırken, Haluk Levent’e yanıt türkücü Mahsun Kırmızıgül’den geldi.

Yıllar öncesine ait albüm fotoğraflarını Twitter’dan paylaşan Mahsun Kırmızıgül, “Alem yakışıklı görsün. Haluk Levent senden daha beterleri var. Bu resimler çekildiğinde ilk heyecanları yaşıyorduk. Hey gidi günler hey” ifadelerini kullandı.

Kırmızıgül’ün bu sözlerini cevapsız bırakmayan Levent, “Geç bunları Mahsun! Albüm kapaklarını değil o yıllardaki normal fotoğraflarını bekliyoruz. Bak buraya benim o yıllardaki fotoğrafımı atacağım az sonra, sen de at” diye yazdı ve gençlik fotoğrafını koydu.

Kırmızıgül de Levent’e, “Sen o yıllarda Mohikanlara benziyordun. Karizman vardı. Bide bana bak. Ankara havaları okuyan kardeşlere benziyorum” diyerek yanıt verdi.