Ünlü şarkıcı Hadise, uzun süredir aradığı aşkı oyuncu Kaan Yıldırım’da buldu.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan çiftin nikah masasına oturması beklenirken, Hadise’nin son paylaşımı kafaları karıştırdı.Ünlü şarkıcının, sol bileğine kendisinin ve Kaan Yıldırım’ın adlarının baş harflerini dövme yaptırdığı öne sürüldü. İki harfin arasındaki kalp işareti de dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü çiftin bazı takipçileri, dövmede “H ♡ K” yazdığını görse de, bir kısmı da dövmeyi okumakta zorluk çektiğini dile getirdi.Hadise, sol kolunun içine play tuşu ve ‘Music’ dövmesi yaptırdı. Şarkıcının dirseğinde, anlamını açıklamadığı, Roma rakamlarıyla yazılmış 27 Aralık 2008 dövmesi var.

Latince olarak ensesinde ‘Kendi kanatlarıyla uçan kız’, sırtında ‘Bana yön verilmez, ben veririm’, belinde ise Tibet dilinde ‘Zor durumdakilerle gönül birliği yapan iyi kalpli insan’ yazıyor.

Hadise ve Kaan Yıldırım Sevgililer Günü’nde şaşırtan bir paylaşımda bulunmuştu. Çift, filtre ile ergenlik yıllarına döndü. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafın altına “7’den 77’ye Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun” notunu düşmüştü.