Çocukları Yavuz ve Yaman’la koronavirüse yakalanan ve karantina süresi biten şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı.

Karantina sürecini yeni dolduran Emina Jahovic’in, bir kadın arkadaşıyla yürüyüş yaparken, koronavirüs salgınına rağmen maske takmadığı görüldü.

Sırp şarkıcı, “Şu anda maskem yok. Yeni toparlandım ve çok hastaydım. Biraz yürüyüşe çıktım. Çocuklarla kendimizi iyi hissetmiyoruz, biraz toparlanmamız lazım” dedi.

Emina Jahovic, magazin muhabirlerine yaptığı kısa açıklamadan sonra arkadaşı ile birlikte Rumelihisarı’na doğru yürümeye devam etti.

2008 yılında büyük bir aşkla evlenen Emina Jahovic- Mustafa Sandal çifti, 2018’de yollarını dostça ayırmıştı. Jahovic ile Sandal arasında son günlerde ipler yine gerildi. Posta gazetesinden Uğur Alkapar’ın sorularını yanıtlayan Sırp şarkıcı, nafakanın yanı sıra boşanma protokolünde olmasına rağmen eski eşinin tatil masraflarını, araç kirasını ve şoförünün maaşını da ödemediğini iddia etti.

“Karşılıklı olarak birtakım sorumlulukları kabul ettiğimizi, mahkeme önünde protokole yazarak imzaladık. Ancak boşandıktan çok kısa bir süre sonra tüm sorumluluklar bana aktarılmaya başlandı. Belgrad’da ev alacaktı, almadı. Çocuklarının özel sağlık sigortasını ödeyecekti, tatil masraflarını karşılayacaktı. Bunlardan hiçbirini yerine getirmedi. Mesela kendimi en kötü hissettiğim gün, çocuklarımın özel sağlık sigortasını ödemediğini doktora gittiğimizde öğrenmemdi.”

“İki aylık nafaka alacağıma karşılık evine ve ofisine icra gittiği, eşyaları haczedilirken banka hesaplarına tedbir konulduğu yönündeki iddialar gerçek dışı. Boşandığımız tarihten itibaren 32 ay geçmesine rağmen yaklaşık 26 aylık sürede hiçbir şekilde nafaka ödemedi. Mustafa Sandal’ın boşanma gereği üzerine düşen bütün yükümlülükleri yerine getirmişken, pandemi döneminde son iki aya dair yükümlülüklerini yerine getiremediği şeklinde bir algı oluşturuldu.”

“Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Boşanma protokolünde yazdığı halde tatil masraflarını, araç kiramı ve şoförümün maaşını dahi ödememiştir. Ben yansıtıldığı gibi kıskançlık veya başka sebeplerle gündeme gelmeye çalışacak bir insan değilim. Kaldı ki çocuklarımın babası olduğu için, aramızdaki bağın sonsuza kadar süreceğinin de bilincinde bir insanım.”