Şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında “Kadir İnanır öz amcam olabilir” demiş ve tüm dikkatler Kadir İnanır’a çevrilmişti. Polat’ın iddiasıyla ilgili açıklama yapan İnanır, “Saçmalamış” cevabını verdi.

Yaptığı paylaşım ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz gün katıldığı televizyon programında Kadir İnanır’ın öz amcası olabileceğini söyledi.
Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Kadir İnanır, hakkındaki iddialara cevap verdi.
“İlk defa böyle bir şey söylüyorum” diyerek Kadir İnanır hakkında “Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler.
“Kadir İnanır’la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca ‘Kadir İnanır senin amcan’ diye öğretti bana. Kadir İnanır’ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum. 12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum.” demişti.
Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen usta oyuncu Kadir İnanır, muhabirin Ebru Polat’ın iddiasını hatırlatmasıyla “Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabi ki de Ebru Hanım saçmalamış” şeklinde konuştu.