Her Albümüyle Dinlenme Ve Satış Rekorları Kıran Pop Müziğin Kraliçesi Demet Akalın Yeni Albümünü Müzik Severlerle Buluşturuyor! Demet Akalın’ın ‘Ateş’ İsmini Verdiği Kariyerinin 11. Albümü İsminin Hakkını Verecek!

Şimdiye Kadar Yaptığı 10 Albüm, 3 Single, 2 Maxi Single İle Her Defasında Dinlenme Ve Satış Rekorları Kıran Pop Müziğin Kraliçesi Demet Akalın, İki Yıl Aradan Sonra Yeni Albümü Ateş İle Geri Dönüyor. Akalın, 15 Yeni Şarkıdan Oluşan Ateş’te De Kendisiyle Özdeşleşen ‘Giderli’ Tarzını Devam Ettirirken Repertuarına Rap Ve Arabesk Şarkılar Ekledi.

Albümde Ayla Çelik, Cansu Kurtçu, Derya Bedavacı, Ebru Polat, Efe Bahadır, Emirkan,  Gökhan Tepe, Hakkı Yalçın, Murat Güneş, Öze Bade Derinöz, Serdar Aslan, Sıla Gençoğlu, Şebnem Sungur Ve Tan Taşçı Söz Ve Besteleri Yer Alırken Düzenlemelerde  Hasan Çicek, Volga Tamöz, Mustafa Ceceli, Okay Barış, Alper Atakan, Gürsel Çelik, Catwork, Erhan Bayrak Ve Serkan Ölçer İmzası Var.

Albümün Fotoğrafları İçin  Ermen İştahlı ‘Nın Objektifine Pozlar Veren  Demet Akalın Sadece Şarkılarıyla Değil Fotoğraflarıyla Da Adeta Ateş Ediyor.

Haktan İle Düet…

Albümünde “Yekten” Şarkısında Arabesk Müziğin Ünlü İsimi Haktan İle Düet Yapan Demet Akalın Albümü İçin “Giderli Şarkım Da Var. Yeni Nesil Gençlerin Takip Ettiği Rapler De Var. Arabesk De Var. Kısaca Herkesin Kendisine Seçeceği Bir Şarkı Mutlaka Var Albümde” Diyor.

Sıla ‘Dan “Bizi Buluyor”

Demet Akalın ‘In Albümüne Son Anda Eklenen Sürpriz Şarkı İse “Bizi Buluyor” İsmini Taşıyor. Sözlerini Sıla Gençoğlu ‘Nun Yazdığı, Müziğini Efe Bahadır İle Yaptığı “Bizi Buluyor” İçin “Sıla’nın Kaleminden Çıkan Bu Şarkı Hayatımın En Unutulmaz Şarkılarından Biri Oldu. Son Anda Bu Şarkıyı Albüme Kattığımız İçin Çok Mutluyum. Bu Şarkıyı Sıla Kendi Albümünden Çıkararak Benim Albümüme Verdi.’’ Diyen Demet Akalın Geçtiğimiz Gün Yaptığı Paylaşımda Şarkının Sözlerini Hayranlarıyla Paylaştı. Paylaşım Büyük Ses Getirdi.