2014 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan, geçtiğimiz Ağustos ayında tek celsede boşandı.
Çiftin ayrılığının üzerinden henüz 2 ay geçmişken Chloe Loughnan’ın gönlünü bir yarışma programında ünlü olan Yiğit Marcus Aral’a kaptırdığı iddia edilmişti.
Loughnan, hakkında çıkan aşk iddialarını sosyal medya hesabı üzerinden yalanladı. İşte Chloe Loughnan’ın Instagram hesabından yaptığı o açıklama:
Hakkımda çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. Şimdiye kadar hiç konuşmadım ama hiç bir belge ve delil olmadan yaptığınız yanlış haberlerle insanların hayatlarını kötü yönde etkiliyorsunuz. Eğer asılsız haberler devam ederse, mahkemeye başvurmak zorunda kalacağım.Lütfen sürece saygı gösterelim.
Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde eski eşi Chloe Loughnan’a konuşma yasağı aldırmıştı. Karara göre; Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile evli kaldığı dönem ve evliliğinde yaşadıklarıyla ilgili olarak konuşamayacak. Genç model, yasağı delerse 100 bin TL ödeyecek. Aynı şartlar Serdar Ortaç için de geçerli olacak. Ortaç da verdiği röportajlarda Chloe ile evliliğinden bahsedemeyecek.
Öte yandan, Chloe Loughnan’ın eski eşiyle yer aldıkları kareleri de sosyal medya hesabından henüz kaldırmamış olması dikkat çekti.