Türk Pop Müziğinin Başarılı İsimlerinden Cem Belevi, “Bundan Sonra”  Çalışmasını Sonlandırdı. Son Teklisi ‘Mışıl Mışıl’ ile Sevenlerine Seslenen ve Büyük Beğeni Alan Cem Belevi, Bir Yandan Dizi Çalışmasına Devam Ederken Bir Yandan da Albüm İçin Hazırlıklarını Tamamladı. Albüm için Stüdyo Okumalarını Bitiren Cem Belevi, Sözü Kendisine Ait Olan ‘Bundan Sonra’ Adlı Şarkısının Müziğini Osman Taşdaş, Düzenlemesi Ünlü Aranjör Erdem Kınay İmzası Taşıyor.

“Bundan Sonra” Şarkısının Klibinde, Sanatçıya Oyuncu Nilay Deniz Karabulut Eşlik Ediyor, Yönetmeni Erdi Sevinç Olurken; Görüntü Yönetmenliğini Varol Şahin Üstlendi. Klip Çekimleri Muğla’da Yapılırken Fotoğraf Çekimleri Cumhur Kaplan Tarafından Yapıldı. Klip Çekiminde Sevenlerinin Karşısına Farklı Bir İmaj İle Çıkmaya Hazırlanan Cem Belevi’ Nin, Styling Çalışmaları Damla Yılmaz Ve Utku Tuğlu  Tarafından Hazırlandı.

Cem Belevi, ‘Bundan Sonra’ Şarkısı ile Birlikte ‘Buz Yanığı’ Ve ‘Mışıl Mışıl Remix’ Versiyonunun da Yer Aldığı, Nisan Ayında Müzikseverlerle Buluşacak.