Burcu Güneş, katıldığı bir programda hayranlarının sorularını yanıtladı.  Son single çalışması ‘Bir Kadın’ı kısa bir süre önce sevenleriyle buluşturan Güneş, koronavirüs salgınından sonra televizyon programına başlayabileceğinin sinyallerini verdi.

Karantina günlerinden söz eden Burcu Güneş ‘Kendim için en az sıkıcı olacak şekilde geçirmeye çalışıyorum. Bir sanatçı olarak rol-model olmak zorundayız. Kendi ruh sağlığıma ve sağ duyuma dikkat ederek geçirmeye çalışıyorum. Bu sürecin bir an önce geçmesi için meditasyon yapıyorum ve dua ediyorum’ dedi.

Son single çalışması ‘Bir Kadın’ı video klibiyle birlikte yayınlayan Güneş, ‘Kliplerimin genel olarak her aşamasında varım. Ne istediğini bilen bir insanım. Netimdir. Bana sorular sorulur. Aranjörler sorar, moda konusunda sorular sorarlar. Kendi işimin patronu sayılırım. Ekibime de sorarım ama işin kaptanı benim. İşin yaratıcılık sürecinde de mutlaka bulunuyorum’ diye konuştu.

Ünlü şarkıcı, ”Ben korona olayları başlamadan önce bir TV kanalıyla görüştüm. 1,5-2 senedir konuşuyorduk. Güzel işler yapmayı istiyorum. Televizyona yakışacağımı da biliyorum. Bir ikinci iş alternatif ama kendi işime de yakın. Ben inşallah bu süreçler atlatıldıktan sonra televizyonculuk hayatım da başlayabilir’ sözleriyle müjdeyi verdi.