Türk Pop Müziğinin En Sevilen Ve En Güçlü Yorumcularından Berkay, Sürpriz Albümü“İz”İn Çıkış Parçası Olan “Ayrılmam”  ile Müzikseverlerle Buluştu.

“Taburcu”, “Lolita”, “Ömrümün Yarı Kalanı”, “Ele İnat”, “İzmirli”, “İnanırım”, “Gel Gel”, “Benim Hikayem”, “Sen Varsın”, “Ey Aşk”, “Yaz”, “Deliler” Şarkılarıyla Ve “Arabest” Adını Verdiği Concept Albümündeki Şarkılarıyla Müzikseverlerin Kalbinde Yer Edinen Berkay, Dinleyenlerine “İz” Albümü İle Sürpriz Yapıyor.

Yeni Albüm “İz”İ; Bugüne Kadar Hissettiğim Ve Yaşadığım Birçok Duyguyu İçinde Barındıran Bir Albüm…! Aslında Yaşadığım Ömre İz Bırakan O Kadar Çok Şarkı Var Ki Bunlar Bir Değil Belki 10 Albüme Zor Sığar. Ama Bana İz Bırakmış Bu Şarkıların Muhakkak Bugünün Dinleyicisinde De Bir İz Bırakacağına Eminim! Hepimizin Hayatında Hem Yüzümüzü Güldüren Hem Gözümüzden Yaş Düşüren İz’ler Var.! Geçmişte Yaşadığın Mutlu Ya Da Mutsuz Tüm Duyguları “İz”İ Dinlerken Yüzünde Küçücük Bir Tebessümle Hatırlayacağına Eminim…Sözleriyle İfade Ediyor.

Berkay’ın İlk Çıkış Şarkısı Olan“Ayrılmam”ın Sözleri Sezen Aksu, Müziğigianis Parios & Antonios Vardis,Düzenlemesi Bora Uzer İmzalı. “Ayrılmam” şarkısının video klip yönetmenliğini Murat Joker yaptı.

 “İz” İsimli Yeni Albümün Düzenlemelerini İseçağrı Telkıvıran & Bora Uzer Üstlendi.