Berkay Şahin’in takipçisine sosyal medyadan attığı mesaj nedeniyle başı derde girdi.

Şarkıcı geçen yıl İnstagram üzerinden bir fotoğraf paylaşmıştı. Paylaşımına yorum yapan Burak Ş.’nin yazdıklarına sinirlendi, kendisine direkt mesaj atarak hakaret ve tehdit yağdırdı. Takipçi ise şarkıcıdan gelen karşı yanıtla soluğu savcılıkta aldı.

“KIZGINLIKLA YAZDIM” SAVUNMASI

Takipçisinin şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı, avukatı ile birlikte ifade verdi. Şahin, “Kendisini tanımam. Ailemle olan fotoğrafımın altına hakaret içeren yorum yapınca kızgınlıkla yazdım. Ben de şikayetçi olacağım” dedi ve suç işlemek istemediğini söyledi.

Şahin, “Kendisini tanımam. Ailemle olan fotoğrafımın altına hakaret içeren yorum yapınca kızgınlıkla yazdım. Ben de şikayetçi olacağım” dedi ve suç işlemek istemediğini söyledi..

Sabah’ın haberine göre, soruşturmayı yürüten savcı Zübeyr Tecelli Akbulut, şarkıcının sosyal medya hesabından takipçisine ” Öyle sallamak kolay klavye başından olur da denk gelirsek … seni nasıl oturttuğumu görürsün ” diye başlayan bir cümleyle “hakaret” ve “tehdit” suçunu işlediğini belirtti