Sık sık lüks araçları ile magazin gündemine gelen şarkıcı Berkay Şahin, önceki gün Etiler’deki bir bankadan çıkarken görüntülendi.

Keyfinin yerinde olduğu görülen Berkay, muhabirin bindiği aracı sorması üzerine, “Kendi aracım serviste. İdareten bunu kullanıyorum. Nasıl bir nazara geldiysek, araç düzelmedi” dedi.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz ay yeni aldığı 2 milyon TL’lik elektrikli aracıyla yolda kalmış, çevredekilerle birlikte otomobilini yolun kenarına çekmeye çalışmıştı.

Otomobil tutkusu ile bilinen Berkay Şahin, Kasım 2020’de garajına yeni bir araç daha eklemişti. Şahin, arabasını almaya kızı Arya ile gitmişti.

Gayrettepe’deki bir galeriden sipariş ettiği son model spor arabasını kavuşan popçu, bu kez 2 milyon TL’ye araba almıştı.

Geçtiğimiz ay Okan Bayülgen’in programına konuk olan Berkay, futbolcu Arda Turan ile olan kavgası hakkında konuşmuştu.

38 yaşındaki popçu, “Bu olay yaşandığında arkam dönüktü. Ben biriyle karşı karşıya bir olay yaşamadım, kavga etmedim, biriyle diyaloğum olmadı. Bunu her yerde beyan ettim, mahkemeye çıktığımda da söyledim” demişti.

Bir eğlence mekanında gerçekleşen kavgada burnu kırılan Berkay, “O an öfkelenseydim belki de çok daha pişman olacağım şeyler yaşayabilirdim. Eşimi oradan alıp uzaklaşmayı tercih ettim. Eşimin ağlaması ve korkmasının her şeyden önemli olduğunu hissettim” ifadelerini kullanmıştı.