Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra sivri dili söylemleriyle sık sık magazin gündemine gelen Aynur Aydın, önceki gün Etiler’de bulunan bir güzellik merkezine girerken görüntülendi. Güzellik merkezinde kontrolü olduğunu belirten Aynur Aydın, konu estetikten açılınca, “Bana kalsa her yerime estetik yaptırırım ama çok korkuyorum. Yoksa estetiğe bayılıyorum” dedi.

Yurt dışından babasının yanına geldiğini ve bir süredir beraber yaşadıklarını ifade eden şarkıcı, “Babam çok konuşuyor. Sürekli dır dır. Söylenmeyi çok seviyor, huyumu ondan almışım demek” şeklinde sitemde bulundu.

Pandemiden dolayı depresyonda olduğunu ifade eden Aynur Aydın, “Şu olaylar kendini gösterdiği günden beri hayat bana anlamsız gelmeye başladı artık. Hiç bir şeyden zevk alamıyorum” ifadelerini kullandı. “Pandemiye Cem Yılmaz’la girmek istiyorum” açıklaması hatırlatılan 35 yaşındaki şarkıcı, “Cem Yılmaz dememdeki neden komik olması. Yoksa farklı bir amacım olsaydı emin olun ki Cem Yılmaz demezdim” diyerek, manidar bir cevap verdi.

Kalbinin boş olduğunu ifade eden Aydın, “Çok şey istiyorum galiba anlamadım. Bir türlü aradığım aşkı bulamıyorum. Aslında eski sevgililerimi görseniz inanamazsınız. Eski sevgililerim hep beni aldatmıştır, aldatılmayı seviyorum. Böyle giden bir döngümüz var” sözleriyle şaşırttı.