Yıllardır Dillere Pelesenk Olan Birçok Şarkıyı Türk Pop Müziğine Kazandıran Ayla Çelik, Bu Yaza Müzikseverleri Sevindirecek Bir Albüm Haberiyle Giriyor. Ayla Çelik’in Müzik Dünyasından Birçok Başarılı İsimle Çalıştığı “Daha Bi’ Aşık” Bu Yazın Gözde Albümlerinden Olmaya Aday!

On Dört Şarkılık Yeni Albümü “Daha Bi’ Aşık”In Prodüktörlüğünü De Üstlenen Ayla Çelik’e Bestelerde; Gökhan Tepe, Serdar Aslan, Jean Marie Riachi; Sözlerde ise Hakkı Yalçın, Şebnem Sungur Gibi Başarılı İsimler Eşlik Ediyor. Şarkıların Düzenlemelerinde İse Okay Barış, Alper Atakan, Orhan Sancak, Serkan Ölçer Ve Erhan Bayrak’ın İmzaları Bulunuyor. Yepyeni Şarkıların Yanı Sıra Albümde Bir De Yeniden Yorum Sürprizi Var. Sözü Ve Müziği Erkin Koray’a Ait Olan “Çok Derinlerde” Ayla Çelik’in Yorumuyla Albümde Yeniden Hayat Buluyor. 

BU ALBÜME “DAHA Bİ’ AŞIK” OLACAKSINIZ!

Kalpleri Isıtan Bir Aşk Şarkısı Olan “Daha Bi’ Aşık”A Nihat Odabaşı Yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası’nda Oldukça Romantik Bir Klip Çekildi. Ayla Çelik’e Klipte Amerikalı Model Jefferson West Eşlik Etti. VFX Tekniğinin De Kullanıldığı Klipte Ayla Çelik, Sırılsıklam Aşık Bir Kadını Canlandırıyor. Albümün Tüm Görsel Dünyasını Nihat Odabaşı’na Teslim Eden Aylaçelik, Albümün Fotoğrafları İçin De Yine Ünlü Fotoğrafçının Objektifinin Karşısına Geçti. Sanatçının Birbirinden Renkli Karelerin Olduğu Fotoğraflarında Ve Klibinde Makyajı Erkan Uluç, Saçı Seyit Karakaş Ve Mehmet Tiren, Stil Danışmanlığı İse Bilgecan Koçana Tarafından Yapıldı.