Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018 yılında sona eren Mustafa Sandal, aradığı mutluluğu sosyetik güzel Melis Sütşurup’ta bulmuştu. Ancak bir dargın bir barışık aşk yaşayan çift, ilişkilerini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı.

Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal, yaklaşık beş ay önce yeniden bir araya geldi.

‘Aşk yeniden’ diyen ikiliden Sütşurup, Sandal ile birlikte yürürken çekilen fotoğrafına, “Hayatımın en iyi arkadaşı” notunu düştü.

Geçtiğimiz aylarda aşkını haykıran Mustafa Sandal, güneş gözlüğü takan sevgilisine “Sen yeter ki hep böyle bak!” sözleriyle takılmıştı.

Ünlü şarkıcı, Sütşurup ile ayrılığının ardından verdiği röportajda, “Melis ile keyifli vakit geçirdik” şeklinde konuşmuştu.

Eski sevgilisinin sözlerine kızan Melis Sütşurup ise şu ifadeleri kullanmıştı: “Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki ilişkiyi hemen bitirdim. Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı ama bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler. Detayına girmem bana yakışmaz.”

Ayrılık sebebi olarak, Emina Sandal ile 10 yıllık evliliklerini bitiren Mustafa Sandal’ın boşanma protokolü çerçevesinde eski eşine verdiği para nedeniyle mali sıkıntı içine girdiği iddiası ortaya atılmıştı.

O dönem sevgilisi Sütşurup’tan 100 bin TL borç aldığı iddia edilen Sandal’ın birlikteliği sürdürmek istemediği konuşulmuştu.

Öte yandan, Emina Jahovic ile boşandıktan sonra Mustafa Sandal’ın adı, başta oyuncu ve model olan Ceren Hindistan olmak üzere pek çok güzelle anılmıştı.