Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, “Bugün Cumartesi yarın Pazar sonra pazartesi olacak” tweetiyle gündem oldu. Kısa sürede tepki çeken Tilki, yeni bir paylaşım yaparak takipçilerine gönderme yaptı.
Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı kafa karıştıran paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Tilki’nin günlerle ilgili yaptığı paylaşım kısa sürede trend listesine girdi.
Kişisel Twitter hesabından cumartesi günü yaptığı paylaşımda ilk olarak “Bugün Cuma da değil ama Cuma mesajı atasım geldi :D” ifadelerine yer verdi. Daha sonra “Ah ne güzel bir pazartesi” yazan Tilki, sosyal medya paylaşım serisini, “Bugün cumartesi, yarın pazar, sonra pazartesi olacak” diyerek bitirdi.
Aleyna Tilki, eski paylaşımını yeniden yayınlayarak “Ben bazen çok akıllıca bazen de beynim yanmış gibi tweetler atarım. Lakin en çok beğenilen tweetlerime baktığımda benim seviyemi değil,daima sizin seviyenizi görmüş oluruz bunu unutmayalım. Eğlenmek herkesin hakkı. Ben yine de bu tweetimi kırıcı yorumlara karsı yeniden paylaşıyorum. Ama sadece eğlencesine bakanlar üstüne alınmasın.” dedi.