20 yaşındaki Aleyna Tilki, son paylaşımıyla gündem oldu.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı yorumla çok konuşulan Aleyna Tilki, “Aşırı kaba erkekler gibi, aşırı kibar erkekler de cinsiyetçidir bence… Aşırı kibirden ve kadını küçük görmekten kaynaklanır bu aşırı kibarlık. Dengeli, anlayışlı ve saygılı insanlar kadın erkek eşitliğine inanıyorlar. Aşırılıkların hepsi ise negatif kod barındırır” ifadelerini kullandı.

Tilki, geçtiğimiz günlerde oynadığı dizinin setinde taktığı kelepçeyle çok konuşulmuştu. Dizi setinden kelepçeli bir pozunu paylaşan genç şarkıcının fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Bu yorumlardan biri de Tilki’nin annesinden geldi.

Aleyna Tilki’nin paylaşımına annesi Havva Öztel ise “Ay rolde bile kötü içim gitti kızım ağlarım ki ben” yorumunu yaptı.

Öte yandan Türkiye’nin en çok kazanan genç popçularından olan Aleyna Tilki, bir kez daha hayırlı evlat olduğunu gösterdi. 20 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz yıl Kalamış’ta babası Mehmet Tilki’ye çiçekçi dükkanı açmıştı.

Tilki, annesi Havva Öztel için kolları sıvadı. Anne Öztel, Aleyna Tilki’nin desteğiyle ticarete atıldı. Havva Öztel, spor giyim markası kurup üretime başladı. Anne ve babasına verdiği destekle takdir toplayan Tilki de “Böyle evlat dost başına” dedirtti.