Duygu yüklü sesi ile Türk Pop Müziği’nin en eşsiz yorumcularından biri olan Demet Sağıroğlu, uzun zamandır özlemle beklenen slow şarkısı “Sen Şimdi Aşk Diyeceksin” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Demet Sağıroğlu, yaz aylarında yayınladığı “Gipsy Jazz” türündeki şarkısı “Açık Çay” ın gördüğü ilginin ardından şimdi söz ve müziği Sadettin Dayıoğlu’na ait olan teklisi “Sen Şimdi Aşk Diyeceksin” ile bu defa duygularımızı alt üst etmeye hazırlanıyor.

 “Sen Şimdi Aşk Diyeceksin”çalışmasının prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlenirken, düzenlemede Feryin Kaya ve Burak Irmak imzası bulunuyor. Blue-Kit Stüdyolarında kaydedilen şarkının mix ve masteringi Özgür Yurtoğlu’na ait. Kapak fotoğrafı Fatih Öztürk tarafından çekilen single çalışmasının kapak tasarımı ise Özlem Semiz’in imzasını taşıyor. Demet Sağıroğlu, teklinin imaj fotoğrafları için ise Cem Talu’nun objektifine poz verdi.

Demet Sağıroğlu’nun “Açık Çay” isimli şarkısına çektiği video klip ile büyük beğeni toplayan Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Autoplato stüdyolarında çekilen “Sen Şimdi Aşk Diyeceksin” klibinde Demet Sağıroğlu, Zekiye Özer’in staylingiyle kamera karşısına geçti. Klipte Tolga Osoy’ un usta sanat yönetmenliğinde dansçılar Osman Çevik ve Argun Sayın performansları ile dikkat çekiyor.